Veldritbelofte Kenay De Moyer sluit per direct aan

Kenay De Moyer sluit per direct bij de U23-kern van Pauwels Sauzen - Bingoal aan. De Oost-Vlaamse veldritbelofte won in het seizoen 2021-2022 als junior onder meer de crossen in Loenhout, Kortrijk en Meulebeke.

Teammanager Jurgen Mettepenningen: “Kenay stond als junior al op de radar van ons team, maar koos op dat moment voor een Franse ploeg. Nu keert hij dus terug naar België, en we zijn blij dat dat bij onze ploeg gebeurt. We zijn overtuigd van het talent van Kenay, en van de grote stappen voorwaarts die hij nog kan zetten met de nodige professionele begeleiding.”

Ook Yordi Corsus, Viktor Vandenberghe en Wies Nuyens hebben in september de U23-kern van Pauwels Sauzen - Bingoal versterkt. Zij maakten de overstap van Starbikes - Bert Containers, de opleidingsploeg van Jurgen Mettepenningen. Pieter Pauwels maakte de omgekeerde beweging.